עו״ד תמיר גילת

יושב ראש הקרן

עורך דין ואיש עסקים בעל תואר במשפטים מטעם אוניברסיטת תל-אביב וכן תואר שני במסלול   Kellogg-Recanati International Executive MBA מטעמה.

מאז שחלה במחלת הסרטן בשנת 2011, מקדיש תמיר את חייו לפעילות למען הקהילה ומכהן במגוון תפקידים התנדבותיים ובראשם יו"ר הקרן לחקר הסרטן בישראל. כיו"ר הקרן פועל תמיר להעלאת המודעות הציבורית לתרומה לחקר הסרטן  וכן לגיוס כמה שיותר משאבים למען העתיד שלנו, של ילדינו ושל הדורות הבאים במציאת תרופה למחלת הסרטן. בנוסף לתפקידו כיו"ר הקרן, תפקיד אותו ממלא תמיר בהתנדבות, משמש תמיר כמ"מ יו"ר ההתאחדות לכדורגל בישראל ובצעירותו שיחק כשוער בקבוצת הכדורגל של מכבי-תל אביב.

פרופסור אלוף במיל ישי בר

חבר דירקטוריון​

פרופ’ ישי בר, הוא פרופסור למשפטים במרכז הבינתחומי הרצליה ולשעבר דיקן בית הספר. פרופ’ בר הנו אלוף במיל’ ובתפקידו האחרון שימש כמפקד הגיס המטכלי. פרופסור בר הצטרף להנהלת ICRF ישראל בשנת 2013.

אילת גורמן

חברת דירקטוריון

אילת נשואה למני ואם ל – 2 ילדים.
במשך כמעט כעשור עבדה כמנהלת הכנסים של העיתונים הפיננסיים המובילים בישראל "דה-מרקר" ו"כלכליסט", כמו כן היתה המפיקה והעורכת של TheMarker TV. בשנת 2014 הקימה ביחד עם ולרי הופנברג, את חברת connecting leaders club המתמחה בארגון ויזמות של כנסים ברחבי העולם. אילת הצטרפה לקרן בשנת 2016.

ויקי אילון-בטן

חברת עמותה

עורכת דין – עובדת במשרד ד"ר מ. דרוקר ושות' המתמחה בתחומי דיני מיסים, משפט מסחרי ומקרקעין.

בעלת תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ותואר שני במשפטים בהתמחות משפט מסחרי (L.L.M)

מגשרת.

אילת לוי-פלד

חברת דירקטוריון

נשואה לאילן ואם לשלושה בנים בוגרים: יהונתן, עומרי ורועי.

לאחר 15 שנה בתפקידי ניהול מגוונים בתחום הריטייל, ביניהם: סמנכ"לית בקבוצת FOX ומנכ"לית ללין, פרשה והצטרפה לפעילות חברתית.

כיהנה כמנכ"לית קרן דואליס להשקעות חברתיות, עמותה הפועלות לקידום מטרות חברתיות באמצעות עסקים חברתיים המכשירים ומעסיקים

אוכלוסיות המודרות ממעגל העבודה.

ליאור אקרמן

חבר דירקטוריון

לשעבר סגן ראש אגף בשב"כ. שימש בתפקידי שטח, ניהול ופיקוד, מבצעיים ומודיעיניים במגזר הערבי ובשטחים. יזם והקים את מערך הדוברות והתקשורת של הארגון ואת מערך קשרי החוץ שלו, היה מעורב במגעי השב"כ וממשלת ישראל, עם הפלסטינים, המצרים, הירדנים והממשל האמריקאי. בעלים ומנכ"ל לשעבר של שתי חברות פרטיות, משמש כפרשן בולט בתקשורת, לענייני טרור, ביטחון, ערבים ומודיעין.  סופר ומרצה בארץ ובעולם במגוון תחומים. עוסק רבות בתחום השלטון והשינוי החברתי במדינה. בוגר תואר ראשון (בהצטיינות) בתקשורת ומדעי המדינה ותואר שני (בהצטיינות) במשפטים כמו גם לימודי מנהל עסקים, מזרחנות ושפות.    

אורי מורד

ועדת ביקורת

שותף במשרד רואי חשבון מורד לאחם ושות'

מרצה ומרכז תחום הביקורת במסגרת המסלול האקדמי במכללה למנהל וכן מרצה בשנת ההשלמה באוניברסיטת חיפה.