10 סיבות לתמוך בקרן לחקר הסרטן בישראל

1.

ICRF מעניקה תקווה לעתיד לחולי סרטן ובני משפחותיהם ברחבי העולם. ICRF מהווה גורם מפתח בפיתוח וקידום חקר הסרטן ומישירה מבט לעתיד עם תגליות מבטיחות ופורצות דרך.

2.

גיוס כספים לטובת מלגות לחוקרים ישראלים העוסקים במחקרים פורצי דרך בישראל ומובילים את חקר הסרטן במטרה להפיכתה למחלה כרונית נשלטת עד למיגורה.

3.

ICRF מסייעת לחוקרים ישראלים להמשיך את קריירות המחקר שלהם בישראל, תוך הבטחת קהילה מדעית חיונית יותר וחיזוקה של מדינת ישראל, כמדינה מובילה ותומכת בחדשנות מדעית.

4.

ICRF תרמה עד היום כ -75 מיליון דולר לחקר הסרטן בישראל ומימנה למעלה מ- 2,400 מחקרים בכ-24 מוסדות מחקר ישראלים שונים.

5.

החוקרים הישראלים מייחסים חשיבות רבה למלגות ICRF הניתנות להם לתקופה של בין שנתיים לשבע שנים. פריסת זו מאפשרת לחוקרים ביטחון בהמשך מימון המחקר ובהמשכיותו לאורך זמן.

6.

בזכות מלגות ICRF ישנה התמקדות במחקר אשר משנה את כללי המשחק. לדוגמא: מחקריהם של  פרופ' הרשקו ופרופ' צ'חנובר, שניהם מילגאי ICRF וזוכי פרס נובל לכימיה, אשר גילו את מערכת האוביקוויטין שהובילה לפיתוחה של תרופה פורצת דרך בשם Velcade, המשמשת למלחמה במיאלומה נפוצה.  דוגמא נוספת לשינוי כללי המשחק הינן התרופות  Gleevec ו-Doxil לטיפול בסרטן, תרופות שנולדו מתוך מחקר ובמימון ICRF.

7.

חוקרים, מילגאי  ICRFחתומים על מספר רב של פיתוחים משמעותיים בטיפול בסרטן – לדוגמא: ד"ר יעקב חנא, ממכון וייצמן אשר מצא את המנגנון להפקת תאי גזע פלוריפוטנטים ובכך הגביר באופן דרמטי את מהירות ויעילות התהליך וסייע לפלס את הדרך לאינספור טיפולים בסרטן ומחלות כרוניות רבות אחרות.

8.

ICRF פועלת כמעט ללא עלויות ניהוליות עם עלייה רציפה ועקבית בשיעור מימון המלגות מתוך תקציבה.

9.

תקורות הפעלה נמוכות וישירות. המלגות המוענקות על ידי ICRF ניתנות ישירות לחוקרים, ללא כל הפחתת תקורות על ידי האוניברסיטאות או מכוני המחקר.

10.

מינוף המצוינות המדעית הישראלית לטובת עולם ללא סרטן.