לאה זיסקינד

נשיאה

בשנת 1978 לאה זיסקינד החלה את פעילותה כמתנדבת ב-ICRF והייתה פעילה בתפקידים שונים במשך כל השנים. בשנת 1998 היא פתחה את הסניף של ICRF בישראל ופעלה כיושבת ראש במשך שנים רבות. כיום לאה מכהנת בתפקיד נשיאה של ICRF-ישראל.

עו״ד תמיר גילת

יושב ראש הקרן

עורך דין ואיש עסקים בעל תואר במשפטים מטעם אוניברסיטת תל-אביב וכן תואר שני במסלול   Kellogg-Recanati International Executive MBA מטעמה.

מאז שחלה במחלת הסרטן בשנת 2011, מקדיש תמיר את חייו לפעילות למען הקהילה ומכהן במגוון תפקידים התנדבותיים ובראשם יו"ר הקרן לחקר הסרטן בישראל. כיו"ר הקרן פועל תמיר להעלאת המודעות הציבורית לתרומה לחקר הסרטן  וכן לגיוס כמה שיותר משאבים למען העתיד שלנו, של ילדינו ושל הדורות הבאים במציאת תרופה למחלת הסרטן. בנוסף לתפקידו כיו"ר הקרן, תפקיד אותו ממלא תמיר בהתנדבות, משמש תמיר כמ"מ יו"ר ההתאחדות לכדורגל בישראל ובצעירותו שיחק כשוער בקבוצת הכדורגל של מכבי-תל אביב.

פרופסור אלוף במיל ישי בר

חבר דירקטוריון​

פרופ’ ישי בר, הוא פרופסור למשפטים במרכז הבינתחומי הרצליה ולשעבר דיקן בית הספר. פרופ’ בר הנו אלוף במיל’ ובתפקידו האחרון שימש כמפקד הגיס המטכלי. פרופסור בר הצטרף להנהלת ICRF ישראל בשנת 2013.

איילת פינקוס שפירא

מנהלת הקרן

איילת, נשואה לאבישי ואם ל-3 ילדים.
מגיעה מתחום ניהול הבריאות בו עבדה למעלה מעשור.
איילת הצטרפה לקרן בשנת 2017.

אילת גורמן

חברת דירקטוריון

אילת נשואה למני ואם ל – 2 ילדים.
במשך כמעט כעשור עבדה כמנהלת הכנסים של העיתונים הפיננסיים המובילים בישראל "דה-מרקר" ו"כלכליסט", כמו כן היתה המפיקה והעורכת של TheMarker TV. בשנת 2014 הקימה ביחד עם ולרי הופנברג, את חברת connecting leaders club המתמחה בארגון ויזמות של כנסים ברחבי העולם. אילת הצטרפה לקרן בשנת 2016.

שרון גזית

חברת דירקטוריון

שרון נשואה לגיל ואם לשלש בנות.
עורכת דין העומדת בראש מחלקת חברות וטכנולוגיה של משרד גולדפרב זליגמן ומלווה בין היתר חברות רבות בתחום מדעי החיים, ביו טכנולוגיה ומיכשור רפואי.

ענת בר נתן

חברת דירקטוריון

ענת, נשואה לצביקה ואם ל-3 ילדים.
במשך למעלה מ-30 שנה, עבדה בשירות הציבורי.